Новини

спар120186

4 травня в обласному центрі на стадіоні «Спартак» відбулись зональні змагання в рамках IX обласної Спартакіади серед збірних команд органів місцевого самоврядування.
Команда Житомирської районної ради у складі депутатів, працівників виконавчих апаратів районної та сільських рад взяла участь в усіх видах спортивних змагань.
У підсумку, футбольна команда районної ради посіла третє місце, з шахів, шашок (жін.) і настільного тенісу – друге, а провідний спеціаліст оргвідділу виконавчого апарату Житомирської райради Станіслав Цалко виборов перше місце з шашок серед чоловіків. Переможцями ІІ етапу ІХ обласної Спартакіади у другій зоні також заслужено стали наші волейболісти, вигравши усі матчі.
Вітаємо наших спортсменів з успішним виступом, подальшою популяризацією та підняттям рівня фізкультурно-оздоровчої і спортивно-масової роботи на Житомирщині.
А переможцям ще й бажаємо аналогічних успіхів на фінальному етапі обласних змагань, який відбудеться 18 травня у місті Баранівка, потрапити за їх результатами до збірної команди області та гідно представити Житомирщину у Всеукраїнській спартакіаді у місті Чорноморськ (Одеська область).

спар20181спар20182спар20183спар20184спар20185спар20187спар20188спар201810спар201811спар201812спар201814спар201813спар201815спар201816

спар20189

Ви тут: Головна Команда Житомирської районної ради – переможець та призер ІІ етапу ІХ обласної спартакіади серед команд ОМС